Surkent Kuruyemiş günlük yaşamın vazgeçilmez tatlarını sizlere sunuyor. Kuruyemiş, kuru meyve, baharat, şekerleme, kahve, yöresel tatlar ve lokum çeşitlerini sizin için en kaliteli ürünler ve en uygun fiyat ile harmanlayan, sektöre yön veren Surkent Kuruyemiş ailesi olarak perakende sektöründen sonra online satışta da hizmetinizdeyiz.

Surkent Kuruyemiş olarak önceliğimiz; sağlıklı gıdaları, yüksek yerli ürün oranımızla, ülke ekonomisine de katkı sağlayarak halkımıza sunmaktır. Benimsemiş olduğumuz büyüme stratejisi ile hem online satış hem de şubelerimizin sayısını hızla artırarak büyük bir aile olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

Sektörün lideri Surkent Kuruyemiş ailesi olarak birincil hedefimiz güler yüzlü çalışanlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Siz değerli müşterilerimizin ürünlerimize ulaşımını kolaylaştırmak için Surkent Kuruyemiş'in 7/24 online olarak da satış yapmaktadır. Geniş hizmet ağımızla dilediğiniz yerden ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Surkent Kuruyemiş online ile size hızlı ve güvenli teslimat, satış öncesi ve sonrası destek hizmet garantisi veriyoruz.

Halkımız hizmetimizden memnun kaldığını görmek en büyük mutluluk kaynağımızdır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.